Ceník

Ceník vybraných stomatologických výkonů

Komplexní vyšetření stomatologem - pro nové pacienty (dospělý i dítě)
0 Kč *
* Vstupní prohlídka je hrazena ze zdravotního pojištění. V případě samoplátců (cizinců, osob bez zdravotního pojištění) je cena vstupního vyšetření je 2220 Kč + RTG.
Preventivní prohlídka (dospělý i dítě)
0 Kč *
* Preventivní prohlídka je hrazena ze zdravotního pojištění. V případě samoplátců (cizinců, osob bez zdravotního pojištění) je cena preventivní prohlídky 2220 Kč + RTG.
DIAGNOcam vyšetření (dospělý)
500 Kč
Digitální kamera, která zub rychle, bezbolestně a bez RTG záření dokonale prosvítí a zobrazí i ty nejmenší kazy, které lze léčit preventivními přístupy (plně bez vrtání), případně opravit minimálně invazivní technikou. Také dokáže detekovat praskliny v zubech a kazy pod výplněmi.
DIAGNOcam vyšetření (dítě)
296 Kč
Rychlá a bezbolestná metoda pro odhalení i těch nejmenších kazů. Díky použité technologii je metoda vhodná pro použití u malých dětí.
Fotokompozitní výplň (bílá)
od 2690 Kč
Vysoce estetická bílá výplň.
Celokeramická overlay - polokorunka (CEREC)
od 11560 Kč
Celokeramická overlay - polokorunka, která díky technologii CAD/CAM (CEREC) zachovává maximální rozsah původního zubu.
Celokeramická korunka (CEREC)
od 11560 Kč
Celokeramická korunka, která je vlastnostmi velmi podobná zubu. Zhotovená s využitím nejpřesnější CAD/CAM technologie (bez otiskování).
Definitivní ošetření kořenových kanálků
od 4065 Kč
Ošetření a zaplnění kanálku s využitím nejmodernějšího vybavení (strojové ošetření, zaplnění teplou guttaperchou). Včetně kofferdamu. Cena se odvíjí od počtu kanálků. Zuby mají 1-4 kanálky. Cena u více kanálků není násobkem ceny za 1 kanálek, je ponížena o vybrané výkony, které se účtují pouze jedenkrát. Definitivnímu ošetření nejčastěji předchází provizorní ošetření.
Bělení zubů
5900 Kč
Pacientům nabízíme domácí bělení pod naším odborným dohledem. Pečlivě jsme vybrali a osobně testovali bělící systém, aby měl rychlý a dlouhodobý efekt, byl šetrný a nezpůsoboval citlivost zubů. Součástí domácího bělení zubů jsou na míru vytvořené nosiče na bělení s pouzdrem a 4 bělící gely nové technologie, umožňující dosažení skvělých výsledků i při krátkodobém nošení (1-4 hodiny denně dle koncentrace účinné látky, tzn. není nutné mít nosiče po celou noc).
Ošetření dětského pacienta - zvýšená časová dotace
1110 Kč
Kvalitní a bezbolestné ošetření dětských pacientů je časově náročné. Chceme, aby k nám děti chodily rády, tudíž jim dopřáváme potřebný čas. Proto za vybrané výkony (např. zhotovení skloionomerních výplní) je účtována úhrada za zvýšenou časovou dotaci na zákrok.
Konzultace
1110 Kč
Pokud nejste naším pacientem a chcete cokoliv zkonzultovat, objednejte se.

Uvedené ceny jsou orientační a u některých typů výkonů se cena pohybuje v určitém rozmezí dle rozsahu, časové a materiálové náročnosti zákroku. Uvádíme pouze nejčastější výkony, kompletní ceník je k nahlédnutí na vyžádání v ordinaci. Cenu za vaše ošetření vám vždy sdělíme před výkonem.

Smlouvy s pojišťovnami

Chceme poskytovat kvalitní a dostupnou stomatologickou péči. A i přes to, že zdravotní pojištění nehradí (a ani nepřispívá) na většinu výkonů prováděných v moderní stomatologii, máme uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR (Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP, kód 111), Vojenskou zdravotní pojišťovnou České republiky (VoZP, kód 201), Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou (ČPZP, kód 205), Oborovou zdravotní pojišťovnou (OZP, kód 207), Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda (ZPŠ, kód 209) a Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra (ZPMVČR, kód 211) a Revírní bratrskou pokladnou, zdravotní pojišťovnou (RBP, kód 213)

Pro naše pacienty představuje uzavření smluv finanční úsporu v oblasti prevence, kdy jsou ze zdravotního pojištění hrazeny vstupní prohlídky a pravidelné preventivní prohlídky a také úhradu (plnou či částečnou) vybraných základních výkonů (např. anestezie, RTG snímky, základní snímatelné protézy…).

Jak pracujeme

Chceme pacientům nabídnout bezbolestný přístup, příjemné prostředí a individuální přístup.
Kvalitní zubní péče vyžaduje moderní vybavení, kvalitní materiály a dostatek času, který je často nad rámec základního zdravotního pojištění. I přes to se snažíme snížit finanční náročnost uzavřením smluv se zdravotními pojišťovnami. Pojištěnci například nehradí vstupní prohlídky, pravidelné kontroly a některé další výkony v rámci zdravotního pojištění.

Právě pravidelné preventivní kontroly stavu chrupu vnímáme jako základní prvek kvalitní zubní péče, který je také tím nejlevnějším (pacienti tyto prohlídky neplatí). Díky nim také můžeme proběhnout včasná diagnostika případných problémů a s tím spojené minimálně invazivní zásahy.

Ošetřování dětí

Děti jsou u nás vítány a budeme se jim rádi věnovat. První návštěva u zubaře by měla proběhnout ideálně kolem jednoho roku dítěte. První návštěvy jsou spíše poznávací. Dítě seznámíme s ordinací, povozíme na křesle a ukážeme, co se k čemu používá. Podíváme se také do pusinky na stav zoubků.
Vzhledem k tomu, že chceme být rodinným lékařem, vyžadujeme, aby spolu s dítětem byl v naší péči alespoň jeden z rodičů.

Kvalitní a bezbolestné ošetření dětských pacientů je časově náročné. Chceme, aby k nám děti chodily rády, tudíž jim dopřáváme potřebný čas. Proto za vybrané výkony (např. zhotovení skloionomerních výplní) je účtována úhrada za zvýšenou časovou dotaci na zákrok (viz ceník).

Co když se mi termín nehodí?

Pokud se Vám domluvený termín nehodí, určitě nám o tom dejte co nejdříve vědět. Rádi vám nabídneme jiný termín. Váš termín pak může využít někdo jiný, kdo na na něj třeba právě čeká. Neomluvený termín nebo návštěva omluvená na poslední chvíli pro nás obvykle znamená promarněný čas.
V případě online objednání na vstupní prohlídku nebo preventivní prohlídku máte možnost nejpozději 48 hodin předem termín opět online zrušit (skrze odkaz v potvrzovacím emailu).
Pokud jste objednání jiným způsobem, nebo termín již online zrušit nejde, napište nám email nebo zavolejte. V případě, že telefon v pracovní době nezvedáme, věnujeme se pacientům v ordinaci.

Co když mě něco rozbolí?

V případě akutních obtíží nás kontaktujte telefonicky v ordinační době, případně skrze email. V případě, že telefon v pracovní době nezvedáme, věnujeme se pacientům v ordinaci. Vždy se snažíme váš problém řešit v co nejkratší možné době a je-li to možné, v jedné návštěvě.

Pro objednání na první prohlídku a dentální hygienu využijte online objednávkový systém. Vše ostatní domluvíme skrze email info@zubnizbraslav.cz.